VINO SAUVIGNON 0,75l
12,72 €
16,96 €/l · u 3 lanca
u lancu Trgovina Krk
Prosječna
13,70 € 3 lanca
Najviša
15,58 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 12,72 €16,96 €/l
- Vrutak 12,79 €17,05 €/l
- Spar 15,58 €20,77 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859892664022. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgovina Krk
-
12,72 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Vrutak
-
12,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
15,58 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LAGUNA VINO CAB SAUVIG 1L VINA LAGUNAnajniže u Studencu akcija 2,79 €2,79 €/l
- VINO ENJINGI SAU.KAS.B. 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 13,19 €17,59 €/l
- FANTINEL 0,75L FANTINEL VINO CAB.SAUVI.najniže u Sparu 6,66 €8,88 €/l
- Royal Hill Royal Hill Vino crno Cab.Sauv.0,75Lnajniže u Sparu 6,69 €8,92 €/l
- LAGUNA VINO CAB SAUV 0.75L VINA LAGUNAnajniže u Stridonu 5,82 €7,76 €/l
- TOUCH VINO CAB SAUVIG TOUCH 3L BIBnajniže u Plodinama 8,99 €3,00 €/l