CAJ SUMSKO VOCE 40 G
Najniža danas
0,79 €
u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 0,79 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 0,79 € (2.10.)
0,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892421182
- Plodine
-
0,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK ČAJ FRANC 55 g ŠUMS.VOĆE OMOnajniže u Bosi 3,20 €58,18 €/kg
- FRANCK 20/1 FRANCK ČAJ OMOT ŠUM.VOĆnajniže u Bosi 3,20 €58,18 €/kg
- FRANCK ČAJ ZELENI ŠUM VOĆE 20/1 35 g FRANCKnajniže u lancu Jadranka akcija 1,99 €56,86 €/kg
- ULTRA ČAJ ŠUM.VOĆ 30 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,59 €19,67 €/kg
- JUICY JUICY ICE TEA ŠUMSKO VOĆE 0.33 L (12)najniže u Stridonu 0,93 €
- DAR PRIRODE ČAJ ŠUMSKO VOĆE 50g DAR PRIRODEnajniže u KTC-u 1,99 €39,80 €/kg