BUĐOLA DALMATINSKA REZ.100 g
Najniža danas
3,69 €
36,90 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,69 €36,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,69 € (2.10.)
3,69 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892362614. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRŠUT VOŠTANE BUĐOLA DALM.80 g VOŠnajniže u Stridonu 1,86 €23,25 €/kg
- VOSTANE DALMATINSKA BUDJOLA REZANA 80 G VOSTANEnajniže u Ribolu 3,09 €38,62 €/kg
- DOMAĆA PRIČA BUĐOLA DALM.100 g DOMAĆA PRIČAnajniže u Ribolu 2,35 €23,50 €/kg
- BUĐOLA DALMATINSKA REZANA 100G VOŠTANEnajniže u lancu Djelo Vodice 2,39 €23,90 €/kg
- VOSTANE DALMATINSKA BUDJOLA REZANA 250 G VOSTANEnajniže u Konzumu 8,49 €33,96 €/kg