DALMATINSKA BUĐOLA REZANA 100 g
2,39 €
23,90 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
2,39 € 2 lanca
Najviša
2,39 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 2,39 €23,90 €/kg
- Stridon 2,39 €23,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858889492051. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
2,39 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRŠUT VOŠTANE BUĐOLA DALM.80 g VOŠnajniže u Stridonu 1,86 €23,25 €/kg
- DOMAĆA PRIČA BUĐOLA DALM.100 g DOMAĆA PRIČAnajniže u Ribolu 2,35 €23,50 €/kg
- VOSTANE DALMATINSKA BUDJOLA REZANA 80 G VOSTANEnajniže u Ribolu 3,09 €38,62 €/kg
- VOSTANE DALMATINSKA BUDJOLA REZANA 250 G VOSTANEnajniže u Konzumu 8,49 €33,96 €/kg
- Dimmes BUĐOLA DALMATINSKA REZ.100 gnajniže u Sparu 3,69 €36,90 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?