Zigante Ulje mas.ekstra djev.Delice250ml
5,99 €
23,96 €/l · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
7,36 € 3 lanca
Najviša
8,09 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,99 €23,96 €/l
- Kaufland 7,99 €31,96 €/l
- Plodine 8,09 €32,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859892291648. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0220, 3.10.2026. (DANKOVEČKA 95, ZAGREB)
- Kaufland
-
7,99 € (+33%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
8,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZIGANTE KONZERVIRANO EKSTRA DJEVICANSKO MASLINOVO ULJE LECCINO 250 ML ZIGANTEnajniže u Kauflandu 7,46 €29,84 €/l
- ZIGANTE KONZERVIRANO EKSTRA DJEVICANSKO MASLINOVO ULJE FRANTOIO 250 ML ZIGANTEnajniže u Kauflandu 7,46 €29,84 €/l
- ZIGANTE KONZERVIRANO EKSTRA DJEVICANSKO MASLINOVO ULJE BUZA 250 ML ZIGANTEnajniže u Kauflandu 7,46 €29,84 €/l
- ZIGANTE KONZERVIRANO EKSTRA DJEVICANSKO MASLINOVO ULJE SELEKCIJA 250 ML ZIGANTEnajniže u Kauflandu 7,46 €29,84 €/l
- ZIGANTE KONZERVIRANO EKSTRA DJEVICANSKO MAS. ULJE ISTARSKA BJELICA 250 ML ZIGANTEnajniže u Konzumu akcija 9,68 €38,72 €/l