ULTRA-GRAH CRV.800g
Najniža danas
1,46 €
1,82 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,46 €1,82 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,46 € (3.10.)
1,46 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859891216505. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 013, 3.10.2026. (A.Stepinca 41 Trogir)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA PLUS GRAH CRVENI 800 g U LTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,23 €1,54 €/kg
- ULTRA PLUS GRAH CRVENI 400 g U LTRAnajniže u lancu Vrutak 0,86 €2,15 €/kg
- ULTRA-GRAH CRV.400gnajniže u Ribolu 0,86 €2,15 €/kg
- ULTRA GRAH CRVENI 400G/240G (24) ( 1728 PAL)najniže u Trgocentru 1,26 €3,15 €/kg
- ULTRA GRAH CRVENI 800G/480G (12) (864 PAL)najniže u Trgocentru 2,07 €2,59 €/kg