Suncokret 200g
0,79 €
3,95 €/kg · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
0,88 € 3 lanca
Najviša
0,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,79 €3,95 €/kg
- Plodine 0,85 €4,25 €/kg
- Spar 0,99 €4,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890630937. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
0,85 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Franz Jozef Kaiser TUNA FJK SUNCOKR.ULJE 4X80 gnajniže u Studencu akcija 2,50 €48,08 €/kg
- MESTEMACHER KRUH TRAJNI SA SUNCOKRETOM 500 Gnajniže u Tommyju akcija 1,75 €3,50 €/kg
- FILIR D.O.O. SUNCOKRETOVE SJEMENKE SLANE 60 g MOGYInajniže u Bosi akcija 0,39 €6,50 €/kg
- ULTRA PLUS TUNA KOMADI 3X80 g SUNC.ULJE ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,14 €13,08 €/kg
- MOGYI SUNCOKRET PRŽ SL LJUSKA 150g MOGYInajniže u Kauflandu 1,05 €7,00 €/kg
- SUNCE VINKOVACA ULJE SUNCOKRETOVO HLAD PREŠ 1L SUNCE VINKOVACAnajniže u Stridonu 1,53 €1,53 €/l