Madirazza Dingač vrhunsko vino 0,75 l
14,99 €
19,99 €/l · u 8 lanaca
u Plodinama
Prosječna
17,23 € 8 lanaca
Najviša
21,09 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 14,99 €19,99 €/l
- Sparakcija 14,99 €19,99 €/l
- Vrutak 14,99 €19,99 €/l
- Studenacakcija 15,99 €21,32 €/l
- Stridon 16,34 €21,79 €/l
- Tommy 18,35 €24,47 €/l
- Kaufland 21,09 €28,12 €/l
- Konzum 21,09 €28,12 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889833011. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
14,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
14,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
14,99 € (-21%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
15,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Stridon
-
16,34 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.10, 3.10.2026. (Lj.Posavskog 23, V.Gorica)
- Tommy
-
18,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
21,09 € (+15%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
21,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Druge veličine
- MADIRAZZA VINO DINGAC BARRIQUE VRH. 0,75 L MADIRAZZAnajniže u Sparu akcija 34,99 €46,65 €/l
- MADIRAZZA VINO GRANDE DINGAC RESERVA VRH. 0,75 L MADIRAZZAnajniže u Plodinama 35,99 €47,99 €/l
- VINO MADIRAZZA M-DINGAČ 0,75 Lnajniže u Sparu 14,99 €19,99 €/l
- VINO DINGAČ TRAMON.6B 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 19,99 €26,65 €/l