BRAŠNO PŠENIČNO BIJELO T550 1 kg GLATKO
Najniža danas
0,74 €
0,74 €/kg · u 1 lancu
u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 0,74 €0,74 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 3 dana naših zapisa: 0,74 € (3.10.)
0,74 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889576017. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
0,74 € (-4%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Druge veličine
- ZITOPROIZVOD BRASNO BRASNO T-550 5 KG KARLAnajniže u Eurospinu 3,58 €0,72 €/kg
- ZITOPROIZVOD BRASNO BRASNO T-550 1 KG KARLAnajniže u Plodinama 0,76 €0,76 €/kg
- EKOKLAS BRASNO PSENICNO BIJELO T-550 1 KG EKOKLASnajniže u Kauflandu 1,49 €1,49 €/kg
- AM. BRAŠNENI PROIZVODI FARINA BRAŠNO PŠENIČNO BIJELO T550 5 kg GLATKOnajniže u lancu Stanic akcija 3,49 €0,70 €/kg
- MLINOPROM PSENICNO BIJELO BRASNO GLATKO TIP 550 1 KG MLINOPROMnajniže u KTC-u 0,75 €0,75 €/kg
- MLINOPROM PSENICNO BIJELO BRASNO GLATKO TIP 550 5 KG MLINOPROMnajniže u KTC-u 3,58 €0,72 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Žabac danas nemamo cjenik.
- Žabac0,65 € · 30.9.2026.