Tartufi i masline 130 g Zigante
4,99 €
38,38 €/kg · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
7,88 € 5 lanaca
Najviša
9,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 4,99 €38,38 €/kg
- Kaufland 6,46 €49,69 €/kg
- Konzum 8,00 €61,54 €/kg
- Plodine 9,95 €76,54 €/kg
- Spar 9,99 €76,85 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889179669. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
4,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-50%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10128, 3.10.2026. (DUBROVAČKA 1, SPLIT)
- Kaufland
-
6,46 € (-35%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 6330, 3.10.2026. (Osjecka 39 Rijeka)
- Konzum
-
8,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1300, 3.10.2026. (TRG HRVATSKIH REDARSTVENIKA 1, KARLOVAC)
- Plodine
-
9,95 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Spar
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87042, 3.10.2026. (ivanic grad stjepana majdeka 53)
Druge veličine
- ZIGANTE KONZERVIRANO MASLINE PUNJENE SKUTOM I TARTUFIMA 130 G ZIGANTEnajniže u Kauflandu 4,54 €34,92 €/kg
- ZIGANTE KONZERVIRANO MASLINE SA SIR/SKU/TART 190 G ZIGANTE TARTUFInajniže u Kauflandu 6,20 €32,63 €/kg
- ZIGANTE KONZERVIRANO TARTUFI I MASLINE 80 G ZIGANTE STAKLOnajniže u Konzumu akcija 5,88 €73,50 €/kg
- ZIGANTE ZIGANTE KOLEKCIJA 3/1najniže u lancu Trgovina Krk 14,79 €