Tartufi i masline 130 g Zigante
€4.99
€38.38/kg · in 5 chains
at Tommy
Average
€7.88 5 chains
Highest
€9.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €4.99€38.38/kg
- Kaufland €6.46€49.69/kg
- Konzum €8.00€61.54/kg
- Plodine €9.95€76.54/kg
- Spar €9.99€76.85/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859889179669. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€4.99; promotion started before our records (-50%)
Source: Tommy price list, store 10128, 3 Oct 2026 (DUBROVAČKA 1, SPLIT)
- Kaufland
-
€6.46 (-35%)
Source: Kaufland price list, store 6330, 3 Oct 2026 (Osjecka 39 Rijeka)
- Konzum
-
€8.00 (+0%)
Source: Konzum price list, store 1300, 3 Oct 2026 (TRG HRVATSKIH REDARSTVENIKA 1, KARLOVAC)
- Plodine
-
€9.95
Source: Plodine price list, store 008, 3 Oct 2026 (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Spar
-
€9.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87042, 3 Oct 2026 (ivanic grad stjepana majdeka 53)
Other sizes
- ZIGANTE KONZERVIRANO MASLINE PUNJENE SKUTOM I TARTUFIMA 130 G ZIGANTElowest at Kaufland €4.54€34.92/kg
- ZIGANTE KONZERVIRANO MASLINE SA SIR/SKU/TART 190 G ZIGANTE TARTUFIlowest at Kaufland €6.20€32.63/kg
- ZIGANTE KONZERVIRANO TARTUFI I MASLINE 80 G ZIGANTE STAKLOlowest at Konzum promotion €5.88€73.50/kg
- ZIGANTE ZIGANTE KOLEKCIJA 3/1lowest at Trgovina Krk €14.79