MED APIPROPOL 250 g APIMEL
Najniža danas
3,25 €
13,00 €/kg · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
5,62 € 2 lanca
Najviša
7,99 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,25 €13,00 €/kg
- Trgovina Krk 7,99 €31,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,25 € (2.10.)
3,25 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888851269. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,25 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
7,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Druge veličine
- APIMEL MED MED LIPA 450 G APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 5,99 €13,31 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELnajniže u KTC-u 2,69 €5,98 €/kg
- MEDO-FLOR API-GOLD IMUNAL 250 gnajniže u Sparu 6,39 €25,56 €/kg
- MEDO-FLOR API BRONHIAL SIRUP 200 mlnajniže u Sparu 3,99 €19,95 €/l
- MEDO-FLOR API HERBAL JUNIOR 200 mlnajniže u Sparu 3,99 €19,95 €/l
- APIMEL MED BAGREM 450 g APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €11,09 €/kg