MED APIPROPOL 250 g APIMEL
Lowest today
€3.25
€13.00/kg · in 2 chains
at Tommy
Average
€5.62 2 chains
Highest
€7.99 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €3.25€13.00/kg
- Trgovina Krk €7.99€31.96/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.25 (2 Oct)
€3.25
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888851269. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€3.25; promotion started before our records (-30%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
€7.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111047, 3 Oct 2026 (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Other sizes
- APIMEL MED MED LIPA 450 G APIMELlowest at Djelo Vodice €5.99€13.31/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELlowest at KTC €2.69€5.98/kg
- MEDO-FLOR API-GOLD IMUNAL 250 glowest at Spar €6.39€25.56/kg
- MEDO-FLOR API BRONHIAL SIRUP 200 mllowest at Spar €3.99€19.95/l
- MEDO-FLOR API HERBAL JUNIOR 200 mllowest at Spar €3.99€19.95/l
- APIMEL MED BAGREM 450 g APIMELlowest at Djelo Vodice €4.99€11.09/kg