Pag 91 kuh.morska sol sitna 5 kg, pvc
2,39 €
0,48 €/kg · u 6 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,62 € 6 lanaca
Najviša
2,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,39 €0,48 €/kg
- NTL 2,45 €0,49 €/kg
- Kaufland 2,55 €0,51 €/kg
- Gavranović 2,65 €0,53 €/kg
- Trgovina Krk 2,69 €0,54 €/kg
- Spar 2,99 €0,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888817135. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- NTL
-
2,45 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Kaufland
-
2,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Gavranović
-
2,65 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
2,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121056, 3.10.2026. (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
- Spar
-
2,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 1kg PVC SOLANA PAGnajniže u Stridonu 0,62 €0,62 €/kg
- PAG 91 D.O.O SOL MOR.SITNA 1 kg PVC PAG 91najniže u Lidlu 0,49 €0,49 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 5kg PVC SOLANAnajniže u Metrou 2,71 €0,54 €/kg
- SOLANA PAG SOL SOLJENKA 250g PVC SOLANA PAGnajniže u KTC-u 0,99 €3,96 €/kg