SOL MORSKA SITNA 1kg PVC SOLANA PAG
0,62 €
0,62 €/kg · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,76 € 6 lanaca
Najviša
0,89 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,62 €0,62 €/kg
- Plodine 0,75 €0,75 €/kg
- Vrutak 0,75 €0,75 €/kg
- Metro 0,76 €0,76 €/kg
- Konzum 0,79 €0,79 €/kg
- Trgocentar 0,89 €0,89 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888155077. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,62 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.38, 3.10.2026. (Trg Kralja Tomislava 31, Molve)
- Plodine
-
0,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
0,76 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
0,79 € (+5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
0,89 € (-9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 5kg PVC SOLANAnajniže u Metrou 2,71 €0,54 €/kg
- SOLANA PAG SOL SOLJENKA 450g PVC SOLANA PAGnajniže u Kauflandu 1,45 €3,22 €/kg
- SOLANA PAG SOL SOLJENKA 250g PVC SOLANA PAGnajniže u KTC-u 0,99 €3,96 €/kg
- PAG 91 D.O.O SOL MOR.SITNA 1 kg PVC PAG 91najniže u Lidlu 0,49 €0,49 €/kg
- PAG 91 d.o.o. SOL PAG 5kg SITNAnajniže u Plodinama 2,39 €0,48 €/kg