SOL MORSKA 5kg PVC
Najniža danas
2,25 €
0,45 €/kg · u 1 lancu
u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 2,25 €0,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,25 € (3.10.)
2,25 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888668140
- KTC
-
2,25 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 1kg PVC SOLANA PAGnajniže u Stridonu 0,62 €0,62 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA 1kg PVCnajniže u KTC-u 0,49 €0,49 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 5kg PVC SOLANAnajniže u Metrou 2,66 €0,53 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 5kg PVC SOLANAnajniže u Metrou 2,71 €0,54 €/kg
- PAG 91 D.O.O SOL MOR.SITNA 1 kg PVC PAG 91najniže u Lidlu 0,49 €0,49 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 1kg PVC SOLANA PAGnajniže u Kauflandu 0,49 €0,49 €/kg