Aroma marelica 15 ml
1,50 €
100,00 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,76 € 3 lanca
Najviša
1,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,50 €100,00 €/l
- Kaufland 1,79 €119,33 €/l
- NTL 1,99 €132,67 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888333178. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Kaufland
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
1,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARO 1KG ARO MINI CROIS.MARE.CCA30Gnajniže u Metrou 7,36 €7,36 €/kg
- ARO 860G ARO DOMAĆI DŽEM MARELICAnajniže u Metrou 2,68 €3,12 €/kg
- ARO 2500G ARO VOĆNI NAMAZ MARELICAnajniže u Metrou 7,34 €2,94 €/kg
- ARO 860G ARO DOMAĆI DŽEM MARELICAnajniže u Metrou 16,05 €3,11 €/kg
- Dobra Dobra Kaša rižina, marelica 50 gnajniže u Kauflandu akcija 0,59 €11,80 €/kg
- ARBA SOL INCUN FILET MARINIRANI 75 G ARBA MARnajniže u Plodinama akcija 2,49 €33,20 €/kg