Aroma marelica 15 ml
€1.50
€100.00/l · in 3 chains
at Stridon
Average
€1.76 3 chains
Highest
€1.99 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.50€100.00/l
- Kaufland €1.79€119.33/l
- NTL €1.99€132.67/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859888333178. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.50 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Kaufland
-
€1.79 (+13%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
€1.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ARO 1KG ARO MINI CROIS.MARE.CCA30Glowest at Metro €7.36€7.36/kg
- ARO 860G ARO DOMAĆI DŽEM MARELICAlowest at Metro €2.68€3.12/kg
- ARO 2500G ARO VOĆNI NAMAZ MARELICAlowest at Metro €7.34€2.94/kg
- ARO 860G ARO DOMAĆI DŽEM MARELICAlowest at Metro €16.05€3.11/kg
- Dobra Dobra Kaša rižina, marelica 50 glowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
- ARBA SOL INCUN FILET MARINIRANI 75 G ARBA MARlowest at Plodine promotion €2.49€33.20/kg