RIŽA PARBOILED 5kg
8,65 €
1,73 €/kg · u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
9,54 € 3 lanca
Najviša
9,99 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 8,65 €1,73 €/kg
- Metro 9,98 €2,00 €/kg
- Stanic 9,99 €2,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888279605. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
8,65 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Metro
-
9,98 € (-7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stanic
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZLATO POLJE RIŽA SMEĐA PARBOILED VAKUUM 800g ZLATO POLJEnajniže u Stridonu 4,64 €5,80 €/kg
- RIŽA DUGO ZRNO PARBOIL. 5KGnajniže u lancu Jadranka 11,79 €2,36 €/kg
- MARS FOOD RIZA INTEGRALNA PARBOIL. VR. 500 G BENS ORIGINALnajniže u Ribolu 3,47 €6,94 €/kg
- TOJETO RIŽA 1 kg PARBOILED TOJETOnajniže u NTL-u 2,39 €2,39 €/kg
- ZLATO POLJE RIZA PARBOILED 800 G VR.ZLATO POLJEnajniže u Konzumu akcija 2,09 €2,61 €/kg
- KRESTO RIŽA PARBOILED 4*125 g FRUCTnajniže u Tommyju 2,05 €4,10 €/kg