Šafram Limunska kiselina 500g
3,29 €
6,58 €/kg · u 12 lanaca
u Metrou
Prosječna
4,20 € 12 lanaca
Najviša
4,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 3,29 €6,58 €/kg
- Stridon 3,33 €6,66 €/kg
- Gavranović 4,19 €8,38 €/kg
- Boso 4,29 €8,58 €/kg
- Studenac 4,29 €8,58 €/kg
- Kaufland 4,35 €8,70 €/kg
- Konzum 4,35 €8,70 €/kg
- Spar 4,35 €8,70 €/kg
- KTC 4,38 €8,76 €/kg
- Vrutak 4,38 €8,76 €/kg
- Trgocentar 4,39 €8,78 €/kg
- Trgovina Krk 4,79 €9,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888163362. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
3,29 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stridon
-
3,33 € (-14%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Gavranović
-
4,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
4,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Studenac
-
4,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
4,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,35 € (-1%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
4,35 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
4,38 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Vrutak
-
4,38 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
4,39 € (+13%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ŠAFRAM d.o.o. LIMUNSKA KISELINA 200g ŠAFRAM 15najniže u Stridonu 1,75 €8,75 €/kg
- ŠAFRAM d.o.o. LIMUNSKA KISELINA 100g ŠAFRAMnajniže u Stridonu 0,46 €4,60 €/kg
- ULTRA LIMUN.KIS.450 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 1,89 €4,20 €/kg
- ULTRA PLUS KISELINA LIMUN 100 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,59 €5,90 €/kg
- LIMUNSKA KISELINA ŠAFRAM 20 gnajniže u Stridonu 0,17 €8,50 €/kg
- ŠAFRAM 500G ŠAFRAM LIMUNSKA KISELINAnajniže u Metrou 19,73 €6,58 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto3,53 € · 2.10.2026.