LIMUNSKA KISELINA 20 g ŠAFRAM (50)
0,17 €
8,50 €/kg · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,39 € 6 lanaca
Najviša
0,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,17 €8,50 €/kg
- Trgovina Krk 0,39 €19,50 €/kg
- KTC 0,40 €20,00 €/kg
- Vrutak 0,42 €21,00 €/kg
- Spar 0,49 €24,50 €/kg
- Trgocentar 0,49 €24,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888163102. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,17 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.69, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 2, Mala Gorica)
- Trgovina Krk
-
0,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- KTC
-
0,40 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Vrutak
-
0,42 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
0,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
0,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ŠAFRAM d.o.o. LIMUNSKA KISELINA 200g ŠAFRAM 15najniže u Stridonu 1,75 €8,75 €/kg
- LIMUNSKA KISELINA ŠAFRAM 500 gnajniže u Metrou 3,29 €6,58 €/kg
- ŠAFRAM d.o.o. LIMUNSKA KISELINA 100g ŠAFRAMnajniže u Stridonu 0,46 €4,60 €/kg
- ULTRA LIMUN.KIS.450 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 1,89 €4,20 €/kg
- ULTRA PLUS KISELINA LIMUN 100 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,59 €5,90 €/kg
- ŠAFRAM 500G ŠAFRAM LIMUNSKA KISELINAnajniže u Metrou 19,73 €6,58 €/kg