SOL SOLNI CVIJET 125g
Najniža danas
6,37 €
49,00 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
7,18 € 2 lanca
Najviša
7,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 6,37 €49,00 €/kg
- Plodine 7,99 €63,92 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 6,37 € (3.10.)
6,37 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888155008. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
6,37 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1531, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA 15, PULA)
- Plodine
-
7,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 011, 3.10.2026. (I MESTROVICA 70, SIBENIK)
Druge veličine
- SOLANA PAG SOLNI CVIJET 150 G SOLANA PAGnajniže u Konzumu akcija 6,68 €44,53 €/kg
- SOLANA NIN SOL CVIJET SOLI 125 G SOLANA NINnajniže u Studencu 5,29 €42,32 €/kg
- SOLANA NIN 500G SOL. NIN BIO CVIJET SOLInajniže u Metrou 16,13 €32,26 €/kg
- SOLANA NIN 250G SOL. NIN BIO CVIJET SOLInajniže u Metrou 122,50 €49,00 €/kg
- CVIJET SOLI ADRIATIQ BIO 250 gnajniže u Metrou 12,25 €49,00 €/kg
- SPECIAL MOMENTS SOL CVIJET SOLI SPECIAL MOMENTS 85gnajniže u Konzumu 2,00 €22,22 €/kg