JAMNICA 0,25 l
0,46 €
1,84 €/l · u 5 lanaca
u Ribolu
Prosječna
0,62 € 5 lanaca
Najviša
0,69 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,46 €1,84 €/l
- Stridon 0,61 €2,44 €/l
- Studenac 0,65 €2,60 €/l
- Djelo Vodice 0,69 €2,76 €/l
- Tommy 0,69 €2,76 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888152038. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 006, 3.10.2026. (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
- Stridon
-
0,61 € (-6%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Studenac
-
0,65 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10108, 3.10.2026. (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA LIM-KIW 0,5L PETnajniže u Studencu akcija 0,90 €1,80 €/l
- JAMNICA VODA JAMNI 1 l MIN.GAZ.STAKLOnajniže u Bosi 0,86 €0,86 €/l
- JAMNICA VODA JAMNI 1.5 l MINER.GAZ. PVnajniže u Bosi 1,10 €0,73 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. LIKER KRUŠKOVAC 25% 1L JAMNInajniže u lancu Trgovina Krk 10,22 €10,22 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. GAZIRANO PIĆE NARANČADA 0,5 L PET JAMNICAnajniže u Lidlu 1,19 €2,38 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MINERALNA SENSATION 1,5 L LIMETA KIWANOnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l