ČELIČNA ŽICA 30g 10229
Najniža danas
0,99 €
33,00 €/kg · u 3 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
1,03 € 3 lanca
Najviša
1,06 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 0,99 €33,00 €/kg
- Trgovina Krk 1,05 €35,00 €/kg
- KTC 1,06 €35,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888122451
- Gavranović
-
0,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
1,05 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- KTC
-
1,06 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- REKORD-TIM d.o.o. ČELIČNA ŽICA XXL GRILL&OUTDOORnajniže u Konzumu 0,70 €
- REKORD TIM REKORD CELICNA ZICA 3/1najniže u Studencu akcija 0,90 €
- Rekord Čelična žica za pranje suđa 2/1najniže u lancu Vrutak 1,06 €58,89 €/kg
- REKORD ŽICA ČELI. 2/1 18 G REKORDnajniže u Bosi 1,47 €81,67 €/kg
- DAX ŽICA ČELIČNA DAX 2/1najniže u Konzumu 0,65 €
- SPUŽVA ČELIČNA 2/1najniže u Trgocentru 1,94 €