ULTRA POŠIP 0,75 l
8,99 €
11,99 €/l · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
9,79 € 3 lanca
Najviša
10,39 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 8,99 €11,99 €/l
- Vrutak 9,99 €13,32 €/l
- Ribola 10,39 €13,85 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858894591848. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
8,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
9,99 € (+82%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
10,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA POŠIP 0,75 l VINOnajniže u lancu Djelo Vodice 4,59 €6,12 €/l
- VINO POŠIP VRHUNSKI 0,75L ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 8,99 €11,99 €/l
- HOBBY VITAKRAFT LOPATICA VK ZA POSIP COMPACT ULTRA 29 CMnajniže u Plodinama 1,99 €
- HOBBY VITAKRAFT POSIP COMPACT ULTRA ZA MACKE 2 KG VITAKRAFTnajniže u Plodinama 5,51 €2,75 €/kg
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA SUĐE ULTRA ORIGINAL 900ML LIKVInajniže u Stridonu 1,85 €2,06 €/l
- SAPONIA D.D. DETERĐENT ZA SUĐE ULTRA FRESH 900 ml LIKVInajniže u Stridonu 1,85 €2,06 €/l