KOBASICA ISTARSKA SUHA 135 g
3,49 €
25,85 €/kg · u 6 lanaca
u Plodinama
Prosječna
4,33 € 6 lanaca
Najviša
5,25 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 3,49 €25,85 €/kg
- Spar 3,99 €29,56 €/kg
- Studenacakcija 3,99 €29,56 €/kg
- Jadranka 4,29 €31,78 €/kg
- Tommy 4,99 €36,96 €/kg
- Konzum 5,25 €37,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858894291083. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,99 € (-20%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Studenac
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T544, 3.10.2026. (Trg Fontana 8/2, BUZET)
- Jadranka
-
4,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Tommy
-
4,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
5,25 € (+1%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Druge veličine
- PISINIUM KOBASICA ISTAR./TARTUFI 275 gnajniže u lancu Djelo Vodice 10,79 €39,24 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA LJUTA 135 G VP PISINIUMnajniže u Plodinama akcija 3,49 €25,85 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA S TERANOM 135 G VP PISINIUMnajniže u Plodinama akcija 3,49 €25,85 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA SUHA 275 G PISINIUMnajniže u Stridonu 3,65 €13,27 €/kg
- PISINIUM D. O. O. KOBASICA ISTARSKA SUHA S TARTUFIMA 135 gnajniže u Kauflandu 3,89 €28,81 €/kg
- PISINIUM 275G ISTARSKA KOBASICA SUHAnajniže u Metrou 64,80 €26,18 €/kg