275G ISTARSKA KOBASICA SUHA
Najniža danas
64,80 €
26,18 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 64,80 €26,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 64,80 € (2.10.)
64,80 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884934334. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
64,80 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PISINIUM KOBASICA ISTAR./TARTUFI 275 gnajniže u lancu Djelo Vodice 10,79 €39,24 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA LJUTA 135 G VP PISINIUMnajniže u Plodinama akcija 3,49 €25,85 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA S TERANOM 135 G VP PISINIUMnajniže u Plodinama akcija 3,49 €25,85 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA SUHA 275 G PISINIUMnajniže u Stridonu 3,65 €13,27 €/kg
- PISINIUM D. O. O. KOBASICA ISTARSKA SUHA S TARTUFIMA 135 gnajniže u Kauflandu 3,89 €28,81 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA SUHA 135 G VP PISINIUMnajniže u Plodinama akcija 3,49 €25,85 €/kg