GUACAMOLE 200 g
3,52 €
17,60 €/kg · u 10 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
3,78 € 10 lanaca
Najviša
3,99 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 3,52 €17,60 €/kg
- KTC 3,69 €18,45 €/kg
- Plodine 3,69 €18,45 €/kg
- Spar 3,69 €18,45 €/kg
- Djelo Vodice 3,71 €18,55 €/kg
- Tommy 3,79 €18,95 €/kg
- Ribola 3,85 €19,25 €/kg
- Vrutak 3,85 €19,25 €/kg
- Konzum 3,98 €19,90 €/kg
- Studenac 3,99 €19,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858892321836. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
3,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
3,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Spar
-
3,69 € (-1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Djelo Vodice
-
3,71 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
3,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
3,85 € (+17%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
3,98 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
3,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OLD EL PASO UMAK GUACAMOLE 320 G OLD EL PASOnajniže u Studencu 3,29 €
- SALSA GUACAMOLE 300gnajniže u Ribolu 4,71 €15,70 €/kg
- 150G GUACAMOLE BLAGInajniže u Metrou 1,26 €8,40 €/kg
- 150G GUACAMOLE LJUTInajniže u Metrou 1,26 €8,40 €/kg
- KOTANYI ZAČIN SECRETS GUACAMOLE / MEXICO 25 g KOTANYInajniže u KTC-u 1,25 €41,67 €/kg
- NATIVE 150G GUACAMOLE BLAGInajniže u Metrou 3,61 €24,07 €/kg