Polleosport Proteini Whey Swiss cho.908g
39,99 €
44,04 €/kg · u 2 lanca
u Kauflandu
Prosječna
39,99 € 2 lanca
Najviša
39,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 39,99 €44,04 €/kg
- Konzum 39,99 €43,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858892293362. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
39,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
39,99 € (+14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 250 g SWISS CHOCOnajniže u Kauflandu 13,99 €55,96 €/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 2.27kg CHOCOLATEnajniže u Kauflandu 84,99 €37,44 €/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 454g SWISS CHOCOLATE SUPREMEnajniže u lancu Vrutak 19,99 €44,03 €/kg
- POLLEO PROTEIN 1ST WHEY 30.4g SACHET SWISS CHOCnajniže u Konzumu 1,99 €66,33 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?