VINO MALVAZIJA ISTARSKA 0,75 l 2024.g.
Najniža danas
14,03 €
18,71 €/l · u 1 lancu
u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 14,03 €18,71 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 14,03 € (3.10.)
14,03 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858891984216
- Trgovina Krk
-
14,03 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
Druge veličine
- DEKLIC VINO MALVAZIJA ISTARSKA DEKLIC 0,75 Lnajniže u Plodinama akcija 12,39 €16,52 €/l
- LAGUNA VINO MALVAZIJA 1L KK ISTRAVINOnajniže u Studencu akcija 4,25 €4,25 €/l
- ZIGANTE VINO MALVAZIJA ISTARSKA 0,75 L ZIGANTEnajniže u KTC-u 11,32 €15,09 €/l
- CATTUNAR VINO MALVAZIJA 0,75 L CATTUNARnajniže u Stridonu 5,62 €7,49 €/l
- SAN MARTINO VINO MALVAZIJA ISTARSKA SAN MARTINO 0,75 Lnajniže u Plodinama akcija 6,29 €8,39 €/l
- TOMAZ VINO MALVAZIJA AVANGARDE TOMAZ 0,75 Lnajniže u lancu Jadranka 12,29 €16,39 €/l