VINO MALVAZIJA ISTARSKA 0,75 l 2024.g.
Lowest today
€14.03
€18.71/l · in 1 chain
at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Trgovina Krk €14.03€18.71/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €14.03 (3 Oct)
€14.03
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858891984216
- Trgovina Krk
-
€14.03
Source: Trgovina Krk price list, store 111210, 3 Oct 2026 (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
Other sizes
- DEKLIC VINO MALVAZIJA ISTARSKA DEKLIC 0,75 Llowest at Plodine promotion €12.39€16.52/l
- LAGUNA VINO MALVAZIJA 1L KK ISTRAVINOlowest at Studenac promotion €4.25€4.25/l
- ZIGANTE VINO MALVAZIJA ISTARSKA 0,75 L ZIGANTElowest at KTC €11.32€15.09/l
- CATTUNAR VINO MALVAZIJA 0,75 L CATTUNARlowest at Stridon €5.62€7.49/l
- SAN MARTINO VINO MALVAZIJA ISTARSKA SAN MARTINO 0,75 Llowest at Plodine promotion €6.29€8.39/l
- TOMAZ VINO MALVAZIJA AVANGARDE TOMAZ 0,75 Llowest at Jadranka €12.29€16.39/l