Bobi flips 180g (2x90g)
1,13 €
6,28 €/kg · u 14 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,87 € 14 lanaca
Najviša
2,29 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,13 €6,28 €/kg
- Konzumakcija 1,41 €7,83 €/kg
- Jadranka 1,89 €10,50 €/kg
- KTC 1,89 €10,50 €/kg
- Kaufland 1,89 €10,50 €/kg
- Plodine 1,89 €10,50 €/kg
- Ribola 1,89 €10,50 €/kg
- Spar 1,89 €10,50 €/kg
- Tommy 1,89 €10,50 €/kg
- Vrutak 1,89 €10,50 €/kg
- Studenac 1,99 €11,06 €/kg
- Djelo Vodice 2,09 €11,61 €/kg
- NTL 2,19 €12,17 €/kg
- Trgovina Krk 2,29 €12,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891590325. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
- Konzum
-
1,41 €; akcija je počela prije naših zapisa (-15%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Jadranka
-
1,89 € (+12%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,89 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,89 € (+15%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,89 € (-3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,89 € (+12%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,89 € (+15%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,89 € (+15%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
2,09 € (+11%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
2,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BOBI BOBI FLIPS 40 Gnajniže u Studencu akcija 0,39 €9,75 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS 90 g BOBInajniže u Lidlu 0,65 €7,22 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS KUKURUZNI 80 G BOBInajniže u Konzumu akcija 0,66 €8,25 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS KUKURUZNI 35 g BOBInajniže u NTL-u 0,40 €11,43 €/kg
- BOBI BOBI FLIPS PARTY BAG 270 Gnajniže u Konzumu akcija 1,79 €6,63 €/kg
- BOBI FLIPS KIKIRIKI 180 g BOBInajniže u Kauflandu 1,29 €7,17 €/kg