0,5L JUICY FRU.CRV.NAR PET
Najniža danas
13,05 €
2,18 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 13,05 €2,18 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 13,05 € (2.10.)
13,05 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858890975109. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
13,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NARAN 0.5L JAMnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €1,98 €/l
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NAR 1.5Lnajniže u Metrou 1,56 €1,04 €/l
- JUICY PIĆE JUICY 1.5 L CRV.NARANČ.PETnajniže u Stridonu 1,65 €1,10 €/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY FRUTIS CRVENA NARANČA 0,50 L AWTnajniže u Stridonu 1,25 €2,50 €/l