0,5L JUICY FRU.CRV.NAR PET
Lowest today
€13.05
€2.18/l · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €13.05€2.18/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €13.05 (2 Oct)
€13.05
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858890975109. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€13.05 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NARAN 0.5L JAMlowest at Djelo Vodice €0.99€1.98/l
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NAR 1.5Llowest at Metro €1.56€1.04/l
- JUICY PIĆE JUICY 1.5 L CRV.NARANČ.PETlowest at Stridon €1.65€1.10/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY FRUTIS CRVENA NARANČA 0,50 L AWTlowest at Stridon €1.25€2.50/l