Juicy Fruits crvena naranča 0,5 l PET
0,99 €
1,98 €/l · u 14 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,20 € 14 lanaca
Najviša
1,55 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,99 €1,98 €/l
- Ribolaakcija 0,99 €1,98 €/l
- Metro 1,09 €2,18 €/l
- KTC 1,10 €2,20 €/l
- Kaufland 1,19 €2,38 €/l
- Konzum 1,19 €2,38 €/l
- Plodine 1,19 €2,38 €/l
- Stanic 1,19 €2,38 €/l
- Tommy 1,19 €2,38 €/l
- Vrutak 1,19 €2,38 €/l
- Studenac 1,25 €2,50 €/l
- Spar 1,29 €2,58 €/l
- NTL 1,39 €2,78 €/l
- Gavranović 1,55 €3,10 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890975093. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
0,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Metro
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
1,10 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Kaufland
-
1,19 € (+17%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Stanic
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 149, 3.10.2026. (BJELOVAR 2)
- Tommy
-
1,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,19 € (+20%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Spar
-
1,29 € (+18%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- NTL
-
1,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
1,55 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NAR 1.5Lnajniže u Metrou 1,56 €1,04 €/l
- JUICY PIĆE JUICY 1.5 L CRV.NARANČ.PETnajniže u Stridonu 1,65 €1,10 €/l
- JUICY 0,5L JUICY FRU.CRV.NAR PETnajniže u Metrou 13,05 €2,17 €/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY FRUTIS CRVENA NARANČA 0,50 L AWTnajniže u Stridonu 1,25 €2,50 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Žabac i Roto danas nemamo cjenike.
- Žabac0,29 € · 30.9.2026.
- Roto1,21 € · 2.10.2026.