SOK 100% JUICY GUSTI 0,5 l
0,89 €
1,78 €/l · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
1,41 € 5 lanaca
Najviša
1,59 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 0,89 €1,78 €/l
- Plodine 1,49 €2,98 €/l
- Ribola 1,49 €2,98 €/l
- Djelo Vodice 1,59 €3,18 €/l
- Studenac 1,59 €3,18 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890974898. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10109, 3.10.2026. (DOMOVINSKOG RATA 93, SPLIT)
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 017, 3.10.2026. (GOSPODARSKA 33, VARAZDIN)
- Ribola
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
1,59 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Druge veličine
- JUICY SOK 100% GUSTI JUICY 1 Lnajniže u Konzumu akcija 2,05 €2,05 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. SOK 100% GUSTI 0,2L BRIK JUICY KIDSnajniže u Kauflandu 0,79 €3,95 €/l
- JUICY 1,0L JUICY SOK 100% GUSTInajniže u Metrou 17,18 €2,86 €/l
- JUICY JUICY NEKTAR GUSTI 0.2 L (12) NOVOnajniže u Stridonu 0,90 €4,50 €/l
- JUICY JUICY GUSTI NEKTAR 0.195 (12)najniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €5,59 €/l
- TO TO-GUSTI NEKTAR 1L (12)najniže u Trgocentru akcija 1,39 €1,39 €/l