SOK TO JABUKA NEKTAR 2L BRIK
1,99 €
0,99 €/l · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
2,50 € 5 lanaca
Najviša
2,79 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,99 €0,99 €/l
- NTL 2,29 €1,15 €/l
- Boso 2,70 €1,35 €/l
- Plodine 2,75 €1,38 €/l
- Trgocentar 2,79 €1,40 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890973334. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
2,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20651, 3.10.2026. (BANA JELACICA 23, KLOKOCEVIK, SLAVONSKI BROD)
- Boso
-
2,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Plodine
-
2,75 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 032, 3.10.2026. (KRALJA PETRA KRESIMIRA IV 4B, NASICE)
- Trgocentar
-
2,79 € (+18%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO JABUKA NEKTAR 2L BRIKnajniže u Plodinama akcija 2,19 €1,09 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO CRNI RIBIZ- JABUKA NEKTAR 1L BRIKnajniže u Sparu 1,35 €1,35 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO JABUKA-NARANČA NEKTAR 1L BRIKnajniže u Trgocentru akcija 1,39 €1,39 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK TO JABUKA NARANČA NEKTAR 2L BRIKnajniže u Studencu akcija 1,90 €0,95 €/l
- TO TO JABUKA 1 l BRIKnajniže u Studencu akcija 0,50 €0,50 €/l
- TO NEKTAR JABUKA TO 1 Lnajniže u Trgocentru akcija 1,39 €1,39 €/l