Thomy majoneza vrećica s čepom 263 g
2,49 €
9,47 €/kg · u 14 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,25 € 14 lanaca
Najviša
3,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,49 €9,47 €/kg
- Plodine 2,69 €10,23 €/kg
- Stridon 3,06 €11,63 €/kg
- Metro 3,19 €12,13 €/kg
- KTC 3,29 €12,65 €/kg
- Kaufland 3,29 €12,51 €/kg
- Konzum 3,29 €12,51 €/kg
- Ribola 3,29 €12,51 €/kg
- Spar 3,29 €12,51 €/kg
- Tommy 3,29 €12,51 €/kg
- Vrutak 3,29 €12,51 €/kg
- Trgocentar 3,39 €12,89 €/kg
- Trgovina Krk 3,69 €14,03 €/kg
- NTL 3,99 €15,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890178678. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Plodine
-
2,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 122, 3.10.2026. (JADRANSKA ULICA 44A, POSEDARJE)
- Stridon
-
3,06 € (-18%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Metro
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
3,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
3,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
3,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,29 € (+3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
3,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
3,39 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
3,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
3,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 380 G VRECICA S CEPOM NESTLEnajniže u Ribolu akcija 3,09 €8,13 €/kg
- THOMY MAJONEZA VREĆI 730 g THOMYnajniže u Stridonu 1,38 €1,89 €/kg
- THOMY MAJONEZA DELIGHT VREĆICA 220g THOMYnajniže u Studencu akcija 2,35 €10,68 €/kg
- Thomy UMAK ČEŠNJAK THOMY 160 gnajniže u Kauflandu 2,29 €14,31 €/kg
- NESTLE MAJONEZE UMAK BURGER DOYPACK THOMY 160 G NESTLEnajniže u Kauflandu 2,29 €14,31 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. UMAK BURGER 220G DOYPACK THOMYnajniže u Kauflandu 3,15 €14,32 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto3,29 € · 2.10.2026.