CHIA SJEMENKE BIO 200 g
Najniža danas
5,24 €
26,20 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
5,82 € 2 lanca
Najviša
6,39 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 5,24 €26,20 €/kg
- Trgovina Krk 6,39 €31,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,24 € (2.10.)
5,24 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858890101539. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
5,24 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Trgovina Krk
-
6,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EKOZONA BIO CHIA SJEMENKE 200 g EKOZONnajniže u Studencu 2,49 €12,45 €/kg
- Golden Sun Bio Chia sjemenkenajniže u Lidlu 2,75 €9,17 €/kg
- AMO ESSERE BIO BIO SJEMENKE CHIA 200gnajniže u Eurospinu 1,99 €9,95 €/kg
- NUTRIGOLD CHIA SJEMENKE ORGANSKE 500 G NUTRIGOLDnajniže u Konzumu 4,29 €8,58 €/kg
- BIO ZONE CHIA SJEMENKE BIO ZONE 300 gnajniže u Konzumu 2,75 €9,17 €/kg
- Garden Garden Chia sjemenke Bio 200gnajniže u Kauflandu 3,49 €17,45 €/kg