Kandit choco banana 17 g
0,19 €
11,18 €/kg · u 14 lanaca
u Sparu
Prosječna
0,28 € 14 lanaca
Najviša
0,37 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 0,19 €11,18 €/kg
- Stridon 0,20 €11,76 €/kg
- Boso 0,25 €14,71 €/kg
- Kaufland 0,27 €15,88 €/kg
- KTC 0,29 €17,06 €/kg
- Metro 0,29 €17,06 €/kg
- NTL 0,29 €17,06 €/kg
- Plodine 0,29 €17,06 €/kg
- Ribola 0,29 €17,06 €/kg
- Tommy 0,29 €17,06 €/kg
- Djelo Vodice 0,30 €17,65 €/kg
- Jadranka 0,30 €17,65 €/kg
- Studenac 0,32 €18,82 €/kg
- Trgocentar 0,37 €21,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858889861178. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
0,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8716, 3.10.2026. (zagreb slavonska avenija 11d)
- Stridon
-
0,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Boso
-
0,25 € (-36%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2548, 3.10.2026. (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
- Kaufland
-
0,27 € (-13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
0,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Metro
-
0,29 € (+61%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
0,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Plodine
-
0,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 009, 3.10.2026. (KOTORSKA 9, CRIKVENICA)
- Ribola
-
0,29 € (-3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
0,29 € (-17%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
0,30 € (-23%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
0,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
0,32 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Trgocentar
-
0,37 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT CHOCO BANANA 280 g KANDITnajniže u lancu Stanic 2,99 €10,68 €/kg
- ČOKO.BANA.WINT.280 g KANDITnajniže u Stridonu 1,72 €6,14 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT CHOCO BANANA 120 G MINInajniže u Stridonu 1,75 €14,58 €/kg
- Kandit CHOCO BANANA KANDIT ORIG.544 gnajniže u Kauflandu 5,39 €9,91 €/kg
- Kandit Choco Banana Uskrsnajniže u Lidlu 1,46 €5,21 €/kg
- ČOK. BANANA XMAS KANDIT 280 gnajniže u Studencu akcija 1,25 €4,46 €/kg