PRŠ.DALM.200 g VOŠTA
Najniža danas
8,69 €
43,45 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 8,69 €43,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 8,69 € (3.10.)
8,69 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858889494307. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
8,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 078, 3.10.2026. (Cesta Dr.Franje Tudmana 705 Kastel stari)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRŠUT VOŠTANE BUĐOLA DALM.80 g VOŠnajniže u Stridonu 1,86 €23,25 €/kg
- VOSTANE NAMAZ OD DALMATINSKOG PRSUTA PRSUT VOSTANEnajniže u Plodinama akcija 2,99 €
- VOSTANE DALMATINSKA BUDJOLA REZANA 80 G VOSTANEnajniže u Ribolu 3,09 €38,62 €/kg
- DALMATIKO PRŠUT DALMATIKO 80g NARnajniže u Plodinama akcija 1,99 €24,88 €/kg
- Vostane PRŠUT DALMATINSKI VOŠTANE 80 gnajniže u lancu Jadranka 3,29 €41,12 €/kg
- VOŠTANE PRŠUT DALMATINSKI NAR 250 g MAPnajniže u Sparu 9,19 €36,76 €/kg