PRŠUT DALMATIKO 80g NAR
1,99 €
24,88 €/kg · u 8 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,78 € 8 lanaca
Najviša
3,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 1,99 €24,88 €/kg
- Stridon 2,25 €28,12 €/kg
- Jadranka 2,59 €32,38 €/kg
- Ribola 2,79 €34,88 €/kg
- Spar 2,89 €36,12 €/kg
- Konzum 2,99 €37,38 €/kg
- Studenac 3,25 €40,62 €/kg
- Djelo Vodice 3,49 €43,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858889493331. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Stridon
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,89 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
3,25 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
3,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- VOŠTANE PRŠUT DALMATINSKI NAR 250 g MAPnajniže u Sparu 9,19 €36,76 €/kg
- PIVAC DALMATINSKI PRSUT E100 G PIVACnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €29,90 €/kg
- PODRAVKA DANICA DALMATINSKI PRSUT 80 G PODRAVKAnajniže u Studencu 2,99 €37,38 €/kg
- PIVAC PRŠUT DALMAT NAR 80g PREMIUMnajniže u Konzumu 3,19 €39,88 €/kg
- METRO CHEF 500G MC DALMAT.PRŠUT NARnajniže u Metrou 74,94 €29,98 €/kg
- METRO CHEF 500G MC DALMAT.PRŠUT NARnajniže u Metrou 14,99 €29,98 €/kg