MUESLI CRUN. ČOK. 750 g NATURE
4,99 €
6,65 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
5,99 € 3 lanca
Najviša
6,49 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 4,99 €6,65 €/kg
- Studenac 6,49 €8,65 €/kg
- Tommy 6,49 €8,65 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858889366666. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,99 € (+66%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Studenac
-
6,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATUREL KONDITORAJ MUESLI NATUREL 350 G CHOCOBANANAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €8,54 €/kg
- AWT-NATUREL MUESLI WG CRUNCHY C&C NATUREL 350 gnajniže u Tommyju 3,39 €9,69 €/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCHY CHOCOLATE 350g AWTnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €8,54 €/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCH NATU BIJEL ČOK KEKSI 350gnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €8,54 €/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCH NATU GRAN CHOCO 350gnajniže u lancu Vrutak 3,69 €10,54 €/kg