MUESLI CRUN. ČOK. 750 g NATURE
€4.99
€6.65/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€5.99 3 chains
Highest
€6.49 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €4.99€6.65/kg
- Studenac €6.49€8.65/kg
- Tommy €6.49€8.65/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858889366666. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€4.99 (+66%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Studenac
-
€6.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€6.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NATUREL KONDITORAJ MUESLI NATUREL 350 G CHOCOBANANAlowest at Jadranka promotion €2.99€8.54/kg
- AWT-NATUREL MUESLI WG CRUNCHY C&C NATUREL 350 glowest at Tommy €3.39€9.69/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCHY CHOCOLATE 350g AWTlowest at Jadranka promotion €2.99€8.54/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCH NATU BIJEL ČOK KEKSI 350glowest at Jadranka promotion €2.99€8.54/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCH NATU GRAN CHOCO 350glowest at Vrutak €3.69€10.54/kg