Zvečevo travarica 37,5% 0,10 l
1,19 €
11,90 €/l · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,41 € 4 lanca
Najviša
1,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,19 €11,90 €/l
- Bosoakcija 1,20 €12,00 €/l
- Kaufland 1,45 €14,50 €/l
- Trgovina Krk 1,79 €17,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858888578930. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.42, 3.10.2026. (Sisačka 22, Kutina)
- Boso
-
1,20 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
1,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Trgovina Krk
-
1,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Zvečevo Zvečevo travarica 37,5% 0,7 lnajniže u Bosi akcija 7,59 €10,84 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O RAKIJA TRAVARICA 37,5% 0,1L ZVEČEVOnajniže u NTL-u 1,19 €11,90 €/l
- ZVEČEVO RAKIJA TRAVARICA 0.7L ZVEČEVOnajniže u Studencu akcija 6,00 €8,57 €/l
- ZVEČEVO SPECIJALNA RAKIJA TRAVARICA 37.5% 1 L ZVEČEVO (6)najniže u Stridonu 9,32 €9,32 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O. ŠLJIVOVICA 0,7L+TRAVARICA 0,7L ZVEČEVOnajniže u KTC-u 19,99 €28,56 €/l