Zvečevo travarica 37,5% 0,7 l
Najniža danas
7,59 €
10,84 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
8,46 € 2 lanca
Najviša
9,32 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 7,59 €10,84 €/l
- Kaufland 9,32 €13,31 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 7,59 € (3.10.)
7,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858888578978. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
7,59 € (-25%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
9,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Druge veličine
- Zvečevo Zvečevo travarica 37,5% 0,10 lnajniže u Stridonu 1,19 €11,90 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O RAKIJA TRAVARICA 37,5% 0,1L ZVEČEVOnajniže u NTL-u 1,19 €11,90 €/l
- ZVEČEVO RAKIJA TRAVARICA 0.7L ZVEČEVOnajniže u Studencu akcija 6,00 €8,57 €/l
- ZVEČEVO SPECIJALNA RAKIJA TRAVARICA 37.5% 1 L ZVEČEVO (6)najniže u Stridonu 9,32 €9,32 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O. ŠLJIVOVICA 0,7L+TRAVARICA 0,7L ZVEČEVOnajniže u KTC-u 19,99 €28,56 €/l