PIVO PAN ZLATNI 0,35 l
0,91 €
2,60 €/l · u 5 lanaca
u Ribolu
Prosječna
1,09 € 5 lanaca
Najviša
1,19 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,91 €2,60 €/l
- Tommy 1,09 €3,11 €/l
- Studenac 1,12 €3,20 €/l
- Stridon 1,14 €3,26 €/l
- Djelo Vodice 1,19 €3,40 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858887580545. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,91 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 080, 3.10.2026. (Kneza Trpimira 103 Solin)
- Tommy
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,12 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- Stridon
-
1,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.06, 3.10.2026. (Lastovska 15, Zagreb)
- Djelo Vodice
-
1,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAN PIVO PAN ZLATNI 1 l PETnajniže u Tommyju akcija 1,99 €1,99 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI BAČVA 20/1 MODULARnajniže u KTC-u 54,84 €2,74 €/l
- PAN ZLATNI PIVO PAN ZLATNI 2 L PETnajniže u Konzumu 3,00 €1,50 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L LIMENKAnajniže u Ribolu akcija 1,19 €2,38 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L POV BOCAnajniže u Kauflandu akcija 0,99 €1,98 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI BAČ. 30/1najniže u lancu Bure 79,90 €2,66 €/l