PIVO PAN ZLATNI 1 l
1,99 €
1,99 €/l · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
2,13 € 5 lanaca
Najviša
2,38 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,99 €1,99 €/l
- Plodine 2,02 €2,02 €/l
- Ribola 2,12 €2,12 €/l
- Studenac 2,12 €2,12 €/l
- Stridon 2,38 €2,38 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858887580514. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10125, 3.10.2026. (ULICA KNEZA BRANIMIRA 1, METKOVIĆ)
- Plodine
-
2,02 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 040, 3.10.2026. (PUT SUPAVLA 15, SPLIT)
- Ribola
-
2,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
2,12 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Stridon
-
2,38 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.34, 3.10.2026. (J.Jelačića 99, Samobor)
Druge veličine
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.35 (24) POV.najniže u Ribolu 0,91 €2,60 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI BAČVA 20/1 MODULARnajniže u KTC-u 54,84 €2,74 €/l
- PAN ZLATNI PIVO PAN ZLATNI 2 L PETnajniže u Konzumu 3,00 €1,50 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L LIMENKAnajniže u Ribolu akcija 1,19 €2,38 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L POV BOCAnajniže u Kauflandu akcija 0,99 €1,98 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI BAČ. 30/1najniže u lancu Bure 79,90 €2,66 €/l