KRUH POLUB.PAK REZANI 600 g
Najniža danas
1,49 €
2,48 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,49 €2,48 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,49 € (2.10.)
1,49 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887390595. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87156, 3.10.2026. (gospic budacka 100)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DERGEZ KRUH POLUBIJELI 600g REZ DERGEZnajniže u Stridonu 1,13 €1,88 €/kg
- KRUH POLUBIJELI PAK.REZA.700 gnajniže u Sparu 1,29 €1,84 €/kg
- KRUH DOM.POLUB.PAK.REZA.600 gnajniže u Sparu 1,40 €2,33 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAnajniže u Sparu 0,74 €1,48 €/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVnajniže u Plodinama 1,35 €2,70 €/kg
- RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJELI 500 g REZ PAKnajniže u Tommyju 1,55 €3,10 €/kg