KRUH POLUBIJELI PAK.REZA.700 g
Najniža danas
1,29 €
1,84 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,29 €1,84 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,29 € (2.10.)
1,29 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881507845. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87036, 3.10.2026. (jastrebarsko tresnjevka 1 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Gnajniže u Plodinama 1,29 €2,58 €/kg
- RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJELI 500 g REZ PAKnajniže u Tommyju 1,55 €3,10 €/kg
- ČAK MLINOVI KRUH PŠEN POLUBIJ REZ PAK 500g ČAKOVnajniže u Plodinama 1,35 €2,70 €/kg
- NO BRAND KRUH POLUBIJELI REZANI PAK 700gnajniže u KTC-u 1,19 €1,70 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAnajniže u Sparu 0,74 €1,48 €/kg
- DERGEZ KRUH POLUBIJELI 600g REZ DERGEZnajniže u Stridonu 1,13 €1,88 €/kg